Kde se bylo v roce 2008

Ježek 18 ° a Elektrický pán v Retru

 

Nechci už bejt dacanem,
protáhnu se facanem.
Hodim brčko skrze ledy,
dneska piju naposledy.

Na akci pracovně nazvanou válej šmouly v diskokouli se mnou (po)šel chlastací mašinfíra Famf a čirou lásku hledající Aneta. A proč jsme nešli tou dírou v plotě? Měl bych v peněžence alespoň to kilýsko, který sem plivnul do gezichtu pivnímu festivalu na Výstavišti, abych zjistil jaký šlichty točí v 99% hospod. Ano, všude Vás šidí. Hospodskej ředí a ředí ve sklepě a těší se jak Vás natáhne. Hlavně, aby to kroužkovalo, řepo. Stačí ochutnat pivo (to jako PIVO) a rázem jste v jiný šlupce.

Na Výstavišti stálo pivko 40,- a grilovanej vůl (hej, bejku) 200,-. Se pak divíte, že očekávaná účast 20 000 lidí/1 den se nenaplní ani z 10%? Kde uděaly soudržky chybu? Kdo vykopal tenhle marketingovej záměr? Pozitivum bylo, že za ty prachy jste dostali opravdu pivko klasu - z nešizenýho klasu. Pivísko vymydlený, vypudřený, nadmíráček, střízlivosti umíráček. Le Líbo Janáčka čtrnáctku, Kvasara a nebo jihlavskýho Ježka s tonáží 18 stupínků? Jo, dejte si. Avšak garantuju orangutání chování. Jana Lota a Guločar zahráli, před prázdným parketem si mušeli připadat jak na festivalu Happy Days.

„Ke každé vstupence na festival VSTUPENKA DO KINA ZDARMA“. Bože, to jsou štětináči. Tenhle reklamní slogan je odporný a nechutný, zlatá díra v plotě. V kině lístek zdarma sice dostanete, ale MUSÍTE SI NEJPRVE KOUPIT JEDEN NEZLEVNĚNÝ = 170,-. Ohnivýho vládce pekel a taky Lucifera na ně, poplivme si dlaně!

Naklopili jsme do sebe dalšího Ježka až se nám prohla čéška a se zježenými bodlinami a festivalovým půllitrem v ruce zmizeli ->

Do Retra jsme dorazili řvouc starý fláky od Kaťáky, výborná punk-rock´n´rollová partička Phantoms on Fire nahradila lajnu cracku i čupačups v mlíce, nářez ve výskoku. Elektrick Mann nenechal čekat a rozjížděl naše nohy do tanečních orangutáních kreací. Stálo to za to, tohle je život, nátěr, Balacryl ti teče do bot. No a co, že už sem vyrostl ze spartakiádních trenýrek. No a co. Mam si snad proto pořídit dvě děti a vopejkat na zahradě sousedovic fenku? Nic Vám nepodepíšu.

Po konzíku jsem se dostal do šatny Elektrických pánů, šel sem si totiž pro triko, který neprodávali. Sundal sem ho z basáka. XL. Korát. Dal mu 3 kilča a spokojeně odešel domu. Mmnt, kde mě to ta pražská šalina vyprášila? Hmm, zamyšlen do předozadomozkového podujatie sem dojel na Pankrác místo do Dejvic. Japato? A navíc bez mikiny. Chaotickej návrat do Retra. Přijít o 10 sec později, mikina by slušela někomu jinýmu. Potkal sem u vchodu vyhazovače jak jí nese do popelnice. Slušnej timing. Tak a teď už konečně dom.

Ba ne, potkávám kámoše z dob studijních stresů. Pokec na klandru se protahuje, témata se rosí na jazyku jak krůpěje potu hanajskýho náčelníka, loučim se a ptáčci zpívají. To je to nejkrásnější ukončení ukrutně vydatné noci nabité extrovertními historkami bez maniodepresivních psychóz u TV seriálů.

Anketa
Je Váš život skusnej?
Odpovězte si sami.